Про нас

Я, приватний підприємець, Чемиртан Микола Опанасович. Пропоную якісне виготовлення та доставку різноманітної рекламної продукції для державних та освітніх закладів, а також барвні стенди для дитячих садків: фасадні вивіски, таблички, меморіальні щити, інформаційні стенди, графіки прийому громадян, меню, стенди «Для вас , батьки», стенди-підставки для ліплення тощо, символіки України – прапорів, гербів та ін.

Продукція може мати будь-який колір та розміри.

Частина продукції виготовляється із листового полістиролу з опуклими литими символами (фасадні вивіски, таблички, інформаційні стенди тощо). Метод склеювання: т.зв. дифузне зварювання за допомогою розчинника толуол, сольвент, забезпечуючи наднадійне склеювання. Покриття: імпортні фарби Hammerite, Sadolin та інші дозволяють досягти високої якості покриття, гарантовану стійкість до атмосферних опадів. Продукція з об’ємним шрифтом литий призначена для довгострокового зовнішнього застосування (до 5-7 років). Термін експлуатації усередині будівлі практично необмежений.

Виготовлення продукції з логотипом чи нестандартними символами за ескізами замовника збільшує вартість на 20-40% залежно від складності.

Частина продукції виготовляється з ПВХ-пластиків, акрилів з нанесенням аплікації з плівок, що самоклеються, з використанням плоттерної підрізки. Широке розмаїття типів, кольорів і властивостей плівок, багатство вибору шрифтів, висока довговічність забезпечують високі споживчі якості цього виду реклами.

Я виготовляв різноманітну рекламну продукцію у багатьох організаціях Одеського регіону та інших областей України та Російської Федерації. (Ощадний банк України, Ощадбанк РФ, Казначейство, Пенсійний фонд, ЗАГСи, Суди, Прокуратури районів, ДПІ, Фонди соц. страхування, Адміністрації, Райради, школи, дитячі дошкільні заклади та ін.).

ДЛЯ ДИТЯЧИХ САДІВ пропонуємо ФАРБОВІ – меню, оголошення, привітання, стенди для батьків, стенди – підставки для ліплення та багато іншої цікавої продукції.

Термін виготовлення продукції 7-14 днів, залежно від кількості замовлень.

Форма оплати – будь-яка (готівковий, безготівковий розрахунок).

Буду радий співпрацювати з Вами!

З повагою, Чемиртан Микола Опанасович.

Comments are closed.