Технологія виготовлення

ДЛЯ ВИВІСОК І ТАБЛИЧОК З ПОЛІСТИРОЛУ :

Продукція виготовляється із листового полістиролу з опуклими литими символами. Метод склеювання: т.зв. дифузне зварювання за допомогою розчинника толуол, сольвент, забезпечуючи наднадійне склеювання. Покриття: імпортні фарби Hammerite, Sadolin та інші дозволяють досягти високої якості покриття, гарантовану стійкість до атмосферних опадів. Продукція з об’ємним шрифтом литий призначена для довгострокового зовнішнього застосування (до 5-7 років). Термін експлуатації усередині будівлі практично необмежений.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СТЕНДІВ:

Інформаційні стенди є щитами з листового високоудароміцного полістиролу УПМ (Німеччина) та ПВХ – пластиків з різними засобами подання інформації. Інформаційні стенди поділяються на дві основні групи: стенди з постійною інформацією та стенди зі змінною інформацією. Стенди із змінною інформацією діляться за принципами кріплення інформаційних листів. Технологія виготовлення стендів загалом аналогічна технології виготовлення фасадних вивісок з об’ємними шрифтами.

1.Інформаційні стенди з постійною информацией. Є щитами, різними за формою і кольором, як правило з великими обсягами текстової інформації.

2. Інформаційні стенди з кишенями з оргскла. Інформація у вигляді аркушів паперу на таких стендах міститься в «кишені» з оргскла. Кишені можуть виконуватися заданої глибини (наприклад, для книги або брошури). При складанні ескізів слід відзначати наявність вибірок чи зрізів кутів у кишенях.

3. Стенди із пробкою. На стенд наклеюється листова натуральна пробка. Аркуші паперу кріпляться до неї кнопками.

4. Інформаційні стенди із папками. Листи з інформацією, що надається, затискаються декоративними скобами-затискачами.

5.Інформаційний стенд із напрямними. Змінна інформація на таких стендах розміщується на плашках. За способом кріплення плашки можуть вставлятися: напрямні; у гелікоптери.

Як правило, за таким принципом виконуються різноманітні розклади та переліки розташування кабінетів і служб. Плашки в такі стенди можуть виконуватися як з використанням технології об’ємних шрифтів, так і з використанням плівкових аплікацій. Вміле поєднання двох технологій дає найкращі ефекти. Особливо добре виглядають стенди, на яких колір самого стенду та фону плашок трохи відрізняються.

СТЕНДИ, ТАБЛИЧКИ ТА ВИВІСКИ (ORACAL)

Виготовляються з ПВХ-пластиків, акрилів з нанесенням аплікації із самоклеючих плівок виробництва Німеччини (фірми Orafol) з використанням підрізки плоттеру. Широке розмаїття типів, кольорів і властивостей плівок, багатство вибору шрифтів, висока довговічність забезпечують високі споживчі якості цього виду реклами.

1.Таблички та вивіски із пластику ПВХ. Стандартно виконуються на основі пластику фірм VEKA або ROHM товщиною 3 мм, проте можливе застосування пластиків іншої товщини. Відрізняються досить низькою вартістю та хорошими показниками за якістю та довговічністю (гарантія зовнішнього застосування 3 роки).

2.Таблички та вивіски з прозорого акрилового пластику. Виконуються з оргскла (акрилу) різних товщин (2,3,4 мм), що дозволяє створити різні цікаві ефекти. Вартість трохи вища, ніж на пластиці, але в деяких випадках це цілком виправдовується через незвичайні дизайнерські рішення.

3.Таблички та вивіски з використанням дзеркальної плівки. Виконуються із пластику або акрилу. Прекрасно виглядають, створюючи ефект дзеркальної поверхні. Прекрасний результат дає застосування технології «вивертки», коли літери вирізаються на тлі, а дзеркальна плівка наноситься під тло. Вивіски, виготовлені в такий спосіб мають дуже респектабельний вигляд.

4.Таблички та вивіски із дзеркального акрилового пластику. Для виготовлення застосовується чудовий дзеркальний акрил виробництва Німеччини. Поєднання технології «вивертки» та стандартної аплікації надає дуже привабливого вигляду Вашій вивісці.

5.Таблички та вивіски з використанням світлоповертальної плівки. Можуть застосовуватися для виготовлення дорожніх та інших покажчиків, що світяться у відбитому світлі фар. Термін експлуатації – не менше 5 років.

СТЕНДИ «ЕКОНОМ»

Так як вартість матеріалів для виготовлення інформаційних стендів, табличок та інших виробів прив’язана до ринкових курсів долара та євро, тому ми шукаємо можливості для здешевлення та заміни пластику – ПВХ на більш економний матеріал, щоб не позбавляти наших дітей (дитячі садки, школи) яскравих , корисних, що розвивають наочних посібників Це гофрований вологостійкий, багатошаровий картон (виготовляється з німецької сировини), що має кілька гофрованих та кілька плоских шарів загальною товщиною = 7 мм. Це екологічно чистий, безпечний, має практичні та універсальні характеристики, жорсткий і міцний картон.
Зовнішній вигляд готового стенду на щільному картоні нічим не відрізняється від зовнішнього вигляду на пластиці – ПВХ. Технологія виготовлення така сама, як і на пластиці.
Зображення наноситься на плівку, що самоклеїться, за допомогою повнокольорового друку. Потім зображення додатково ламінується і наноситься на картон. Вироби окантовуються золотим молдингом.
«ЕКОНОМ – ВАРІАНТ» поширюється тільки на вироби прямокутної форми зі стороною не більше 64 см.
Можливо трохи заокруглені вироби виготовляти прямокутної форми.

Додатково всі стенди комплектуються «кишенями» для аркушів формату А4, А5 та ін для розміщення змінної інформації. «Кишеньки» виготовляються з прозорої глянсової ПВХ-плівки ECO-CLEAR товщ. 0,3-0,5мм (економ-пропозиція) і, за бажанням, з оргскла товщ. = 1мм за додаткову оплату. «Кишеньки» надійно закріплені на стендах. Малюнки та назви на виробах можуть змінюватись за бажанням замовника. Про каталог малюнків можна додатково дізнатися контактним телефоном або електронною поштою. Замовник може пропонувати свої варіанти виробів, надіславши ескізи на електронну пошту або факсом, і ми розробимо їх для Вас.

Comments are closed.