Календарі погоди та природи

До вашої уваги пропонуються деякі зразки продукції. Стенди «КАЛЕНДАРІ ПОГОДИ ТА ПРИРОДИ» виготовляються із пластику ПВХ завтовшки 3 мм. Зображення наноситься на плівку, що самоклеїться, методом повнокольорового друку. Потім зображення ламінується і наноситься на пластик. Вироби окантовуються золотим молдингом. Додатково всі стенди комплектуються «кишенями» для розміщення змінної інформації і стрілками, що обертаються. «Кишені» виготовляються з прозорої глянсової ПВХ-плівки ECO-CLEAR завтовшки 0,3-0,5мм (економ-пропозиція) і, за бажанням, з оргскла завтовшки = 1мм. «Кишені» надійно закріплені на стендах. Малюнки та назви на виробах можуть змінюватись за бажанням замовника.

Шановні замовники!
Не просте і важке економічне становище в нашій країні – це ще не привід позбавляти наших улюблених дітей яскравих, корисних наочних посібників, що розвивають. Так як ми, для виготовлення нашої продукції, працюємо тільки з імпортними матеріалами, які закуповуються і продаються з прив’язкою до іноземної валюти, ми змушені трохи підняти ціни на основні матеріали (ПВХ-пластик, оргскло, самоклеючі плівки, тощо).
І ми шукаємо варіанти здешевлення нашої продукції.
ЕКОНОМ-ВАРІАНТ.
Пропонується замість ПВХ-пластику використовувати екологічно чистий, що володіє практичними та універсальними характеристиками, жорсткий та міцний – гофрокартон. Це вологостійкий, багатошаровий картон (виготовляється з німецької сировини), що має кілька гофрованих та кілька плоских шарів загальною товщиною = 7 мм.
Зовнішній вигляд готового стенду на щільному картоні нічим не відрізняється від зовнішнього вигляду на ПВХ-пластику!
Технологія виготовлення стендів така сама, як і на пластиці!
Зображення наноситься на плівку, що самоклеїться, за допомогою повнокольорового друку. Потім зображення додатково ламінується і наноситься на картон. Вироби окантовуються золотим молдингом.
«ЕКОНОМ – ВАРІАНТ» поширюється лише на вироби прямокутної форми зі стороною не більше 64 см.
Можливо трохи заокруглені вироби виготовляти прямокутної форми.

Додатково всі стенди комплектуються «кишенями» для аркушів формату А4, А5 та ін. для розміщення змінної інформації. «Кишені» виготовляються з прозорої глянсової ПВХ-плівки ECO-CLEAR завтовшки 0,3-0,5мм (економ-пропозиція) і, за бажанням, з оргскла завтовшки = 1мм за додаткову оплату. «Кишені» надійно закріплені на стендах. Малюнки та назви на виробах можуть змінюватись за бажанням замовника. Про каталог малюнків можна додатково дізнатися контактним телефоном або електронною поштою. Замовник може пропонувати свої варіанти виробів, надіславши ескізи на електронну пошту або факсом, і ми розробимо їх для Вас.

Стенди з кодами 157003, 157007, 157008, 157014 – це фото з мобільного телефону.

Ціни можуть коригуватися. Індивідуальний підхід до кожного замовника.

Радий співпрацювати з Вами!

← Ми чергуємо Для вас, батьки →

Comments are closed.